Fotograf ślubny Warszawa

 

Fotograf ślubny w Warszawie to wyjątkowy zawód. Bardzo nam miło, że trafiliście na naszą stroną związaną z fotografią ślubną. Fotografia ślubna pozwala nam na ciągłe poznawanie nowych i ciekawych osób w najpiękniejszych okolicznościach ich życia. Jako fotografowie ślubni z dużym doświadczeniem mieliśmy to szczęście fotografować śluby w wielu miejscach w całej Polsce, ale także na świecie. Fotografowaliśmy śluby w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i innych dużych miastach, ale także w mniejszych, malowniczych miejscowościach na Mazurach, Podkarpaciu czy w Zakopanem. Wszystkie te śluby, niezależnie gdzie się odbyły posiadają wspólną cechę. To wszechobecne emocje, uśmiechy czy łzy wzruszenia – wyjątkowość chwili – które są dla fotografa ślubnego idealnymi warunkami do pracy. Miejscem gdzie fotografie ślubne w zasadzie powstają same. Śmiało możemy powiedzieć, że co tydzień jesteśmy świadkami największego szczęścia młodej pary, jaką jest wzajemna miłość. Dlatego właśnie fotografia ślubna daje nam tyle radości i spełnienia.

fotograf ślubny warszawa

Fotograf ślubny w Warszawie i w całej Polsce

Fotografowanie ślubów w Warszawie, a także w wielu innych miejscach na przestrzeni wielu lat dało nam też niezbędne w tym zawodzie doświadczenie. Po pierwsze każde z miejsc, czy to duży kościół w centrum Warszawy, czy mały kościółek w Zakopanem, czy ślub plenerowy na plaży, czy fotografie elopment w górach, na polanie, każde z tych miejsc miało wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, który fotograf ślubny musi uchwycić, aby stworzyć ciekawy reportaż ślubny, niebanalne fotografie. Ale czy każdy fotograf ślubny potrafi stworzyć taką opowieść? Pokazać emocje, które towarzyszą każdej uroczystości ślubnej? Czy wreszcie może być w wielu miejscach jednocześnie? Na pewno łatwiej jest to osiągnąć pracując w duecie. Dlatego my od pewnego czasu pracujemy wspólnie jako fotografowie ślubni. Dzięki temu możemy sfotografować uroczystość ślubną z dwóch różnych perspektyw. Oczami Marzeny i Tomka. Każdy reportaż ma dzięki temu dusze nie jednej, lecz dwóch osób. 

W dalszym tekście postaramy się opowiedzieć trochę więcej o sobie i naszej pracy, dlatego jeśli szukacie odpowiedniego fotografa ślubnego z Warszawy, czytajcie dalej.

fotografia ślubna warszawa

Fotografia ślubna Warszawa – o nas w pigułce

Tak w ogóle to cześć – jesteśmy Marzena i Tomek i zajmujemy się fotografią ślubną w Warszawie. Ale to już wiecie :) Na co dzień jesteśmy małżeństwem, mamy jednego wspaniałego dzieciaka i od 10 lat mieszkamy pod miastem, co z jednej strony pozwala nam odetchnąć od miejskiego zgiełku, z drugiej rozbudza apetyt na miejskie życie :) Delikatny dysonans, którego chyba nigdy nie uda nam się pogodzić :) Dzięki temu zamiast grillować uwielbiamy powłóczyć się wiosną po Powiślu, wypić kawę w ulubionym Cafe Bar Relax przy pasażu Wiecha latem, a jesienią wejść na lampkę trochę lepszego wina do baru w hotelu Bristol, z widokiem na Krakowskie Przedmieście. Tu można też sfotografować bardzo dużo ciekawego streetu. Poza Warszawą uwielbiamy Trójmiasto, gdzie potrafimy wybrać się spontanicznie na kawę na molo i z sentymentu Kraków, gdzie zdarzyło nam się mieszkać przez 5 lat. Fotografia ślubna pozwala nam też podróżować trochę dalej. Od kilku lat dużą część zleceń ślubnych wykonujemy na pograniczu Niemiec i Francji. Pozwoliło nam to zwiedzić całkiem dobrze tamte rejony, ale też zobaczyć i poznać inne zwyczaje ślubne, powiększyć swoje doświadczenie jako fotografów.

fotograf ślubny warszawa

Fotograf ślubny Warszawa – jak pracujemy?

Fotografując śluby staramy się wyciągnąć jak najwięcej emocji i pokazać je wszystkie na naszych fotografiach. Często pytacie co macie przygotować dla nas na ślub – odpowiadamy wtedy, że dobre humory, energię do zabawy i mnóstwo emocji. O resztę nie musicie się już martwić. Wszystkim zajmiemy się my. Będziemy na tyle blisko, żeby w ważnym momencie zrobić właśnie to zdjęcie. Dzięki temu po latach będziecie mogli wrócić wspomnieniami do dnia waszego ślubu i wzruszyć się ponownie oglądając fotografie. Pracując wspólnie zawsze możemy zaoferować szersze spojrzenie, dwie perspektywy oraz być zawsze tam gdzie dzieje się coś wartego uwiecznienia.

To bardzo istotne, mając świadomość faktu, że każda fotografia, jest tylko cząstką czasu, który już nigdy nie wróci. Dlatego to, jak ta ulotna chwila zostanie zapamiętana na fotografii, jest tak ważne.

fotograf ślubny warszawa

Nasze fotografie pokażą uczucia, wzajemną miłość, radość i zabawę. Nie będziemy Was upozowywać. Zamiast tego dostaniecie kilka wskazówek, zostaniecie poprowadzeni przez cały proces naszej współpracy tak, żeby skupić się na tym co dla Was najważniejsze – na wyjątkowym dniu – dniu Waszego ślubu.

Fotograf ślubny w Warszawie – gdzie fotografujemy?

Gdzie możemy zrobić fotografie ślubne w Warszawie? Dosłownie wszędzie tam gdzie chcecie :) Jeśli chodzi o fotografie z dnia ślubu to oczywiście będziemy ograniczeni do miejsca w którym organizujecie przyjęcie weselne i okolic. Najczęściej wtedy są to Wasze sale takie jak Stara Oranżeria w Warszawie, restauracja Belvedere w Łazienkach, Hotel Bristol, Pałacyk Otrębusy, Pałac Mała Wieś, Villa Julianna, Endorfina Foksal, Oczyszczalnia, Wierzbowe Ranczo, Dwór Złotopolska Dolina czy chociażby Folwark Rchenka. Każde z tych miejsc ma w sobie wiele uroku i pozwala nam na zorganizowanie przepięknej sesji w jego otoczeniu.

Jeśli chcecie mieć fotografie ślubne w Warszawie z innych miejsc i myślicie zorganizować sesję poślubną wtedy oczywiście poza okolicznymi parkami miejskimi, takimi jak chociażby Ogrody Saskie, okolice Starówki, czy starej Pragi możemy wybrać się do pobliskiej  kawiarni, lub zrobić sesję w klimatach industrialnych przy budynku Metropolitan lub placu Europejskim. Jeżeli natomiast nie liczycie się z odległościami to takie fotografie ślubne możemy wykonać nad morzem, w górach czy nawet w Toskanii, do której osobiście wracamy każdego roku.  Wybór należy do Was!

para młoda biegnie po plaży

Fotograf ślubny Warszawa – jak wybrać tego właściwego?

Chyba nie ma jednej złotej reguły. Na pewno Fotograf ślubny powinien być człowiekiem z którym będziecie się dobrze czuli. To ktoś, kto będzie z Wami od przygotowań do północy. Dlatego tak ważnym jest żeby znaleźć nić porozumienia między fotografem a parą. My gwarantujemy Wam brak problemów, miłą i udaną współpracę. Jesteśmy uśmiechniętymi ludźmi, szukającymi inspiracji w podróżach, filmie i muzyce. Nie będziemy Was stresować ogromnym obiektywem wymierzonym w twarz. Postaramy się z Wami zaprzyjaźnić, co pozwoli nam podejść bliżej i pokazać prawdziwe emocje oraz piękno tego dnia na fotografiach.

fotograf ślubny

Oczywiście nie mniej ważne są fotografie i doświadczenie. Przez wszystkie lata fotografując śluby widzieliśmy już bardzo dużo sytuacji w których to właśnie doświadczenie pozwoliło nam zachować spokój. To zaowocowało dobrymi zdjęciami ślubnymi. Wielu początkujących fotografów ślubnych pokazuje Wam fotografie z ustawianych sesji, które są teraz bardzo popularne. Umawiają florystkę, modelkę, producenta sukien, stylistę, fryzjera, make-up, piękne wnętrze, oświetlenie. Wszyscy pracują wspólnie często przez kilka dni, pieczołowicie przygotowując scenę i modeli czego efektem są wyjątkowe fotografie. Jest to świetna metoda pozwalająca uzyskać najlepze rezultaty. Jednak na Waszym ślubie wszystko będzie toczyć się w innym tempie i nie będzie już czasu na powtórki. 

W naszym portfolio wszystkie fotografie ślubne pochodzą z prawdziwych wydarzeń. Dlatego jeśli tylko stwierdzicie, że nasze fotografie to ten typ, które chcecie mieć ze swojego ślubu napiszcie do nas. Umówmy się na spotkanie, a być może to my sfotografujemy Wasz wyjątkowy dzień? Będzie nam bardzo miło :) 

Fotografia ślubna pozwoliła nam już poznać tysiące ludzi i setki par młodych. Z wieloma z nich utrzymujemy kontakt, z kilkoma się przyjaźnimy. Jeśli jesteście zainteresowani naszą fotografią to nie zastanawiajcie się dłużej. Napiszcie nam o swoich planach, a być może już niedługo będziemy razem świętować ten jedyny dla Was dzień. My po jednej stronie obiektywu, Wy po drugiej.

Zapytaj o dostępność swojego terminu fotografa ślubnego w Warszawie

Przewiń niżej aby zapoznać się z naszą ofertą fotografii ślubnych nie tylko w Warszawie

Jeśli będziesz mieć więcej pytań zadzwoń do nas lub napisz SMS – 606314855. Odpowiemy z konkretną ofertą, a jeżeli zdecydujesz się nam zaufać, to już niedługo spotkamy się aby opowiedzieć Waszą historie, zatrzymując najważniejsze chwile w pięknych kadrach.

PRESETY ŚLUBNE LIGHTROOM

Fotografia ślubna w Warszawie cennik – ile kosztują zdjęcia ślubne?

 

Cena fotografii ślubnej to bardzo często podstawowe kryterium wyboru fotografa. Oczywiście to zrozumiałe. Powszechnie uważa się, że fotograf ślubny przychodzi na 10-12h więc cennik fotografa ślubnego powinien być niski. Jednak należy wziąć pod uwagę, że praca fotografa ślubnego w Warszawie nie kończy się na wyjściu z wesela. Po powrocie do domu czeka nas cały proces zgrywania kilkudziesięciu, czy kilkuset nawet GB danych (zależnie od oferty fotografa ślubnego w Warszawie), utworzenia kopii zapasowej. Następnie trzeba wybrać z 4-8 tysięcy zdjęć te 400-600 najlepszych, które kolejno zostaną poddane obróbce graficznej. To wszystko długotrwały proces, który powoduje, że czas spędzony na samych fotografiach wydłuża się kilkukrotnie. Dlatego właśnie cennik fotografa ślubnego, choć wydaje się wysoki, jest bardzo często niski jeśli przeliczyć jego zarobki na godziny. Tego najczęściej nie widać w ofercie fotografa ślubnego w Warszawie.

Cennik naszych pakietów fotograficznych zależy od czasu pracy w dniu uroczystości ślubnej i od tego jest uzależniona nasza oferta fotograficzna. W tej cenie otrzymujecie dwóch fotografów oraz piękne zdjęcia :) Nasze fotografie ślubne zawsze przekazujemy w galerii online, z której można pobrać fotografie, udostępniać rodzinie, znajomych, tworzyć listy ulubionych fotografii ślubnych, zamawiać albumy. Jeśli będziecie chcieli to przygotujemy dla Was też książki ślubne lub odbitki zdjęć. Opcje są bardzo szerokie :) Podstawowe pakiety ślubne z oferty fotografa:

 • PAKIET I

 • 2 fotografów
 • Reportaż z dnia uroczystości do 12h
 • Krótka sesja w dniu ślubu
 • Zdjęcia grupowe
 • Portrety Panny Młodej
 • min. 500 fotografii
 • 100 odbitek w pudełku
 • Personalizowany pendrive
 • Galeria online
 • Zapytaj o dostępność
 • PAKIET II

 • 2 fotografów
 • Reportaż z dnia uroczystości do 12h
 • Krótka sesja w dniu ślubu
 • Sesja narzeczeńska lub plenerowa innego dnia
 • Zdjęcia grupowe
 • Portrety Panny Młodej
 • min. 600 fotografii
 • 100 odbitek w pudełku
 • Personalizowany pendrive
 • Galeria online
 • Zapytaj o dostępność
 • PAKIET III

 • 2 fotografów
 • Reportaż z dnia uroczystości do 12h
 • Krótka sesja w dniu ślubu
 • Sesja narzeczeńska lub plenerowa innego dnia
 • Zdjęcia grupowe
 • Portrety Panny Młodej
 • min. 600 fotografii
 • 100 odbitek w pudełku
 • Personalizowany pendrive
 • Galeria online
 • Klip video - kilkuminutowy teledysk
 • Zapytaj o dostępność

Jeżeli szukasz też na Swój ślub operatora kamery, zobacz na co zwrócić uwagę przy jego wyborze oraz ile kosztuje film ślubny

fotografie w starej oranżerii

Rekomendacje

Kasia + Mark

fotograf ślubny warszawa

Fotografie są po prostu rewelacyjne. Piękne kolorystycznie i super oddają emocje, nastrój radości i zabawy. Przeżywam nasz ślub od nowa za każdym razem kiedy je oglądam :))) Utrwaliliście nam fajne, niektóre bardzo zaskakujące chwile (!) i za to bardzo wam dziękujemy!

Monika + Piotrek

fotograf ślubny warszawa

Tomku i Marzeno bardzo dziękujemy Wam za zdjęcia. Bardzo nam się podobają! Szczególnie miło zaskoczyła nas nasza sesja zdjęciowa, bo byliśmy wtedy zmęczeni, a i modelami wydawaliśmy się nie do końca łatwymi (…) Zdjęcia są urocze, uwidaczniają relacje, emocje, na naszych widać, że jesteśmy bardzo szczęśliwi i super, bo tak się czuliśmy. Wielokrotnie dziękuję!

Monika i Michał

Marzena i Tomek to nasz najlepszy wybór który powielamy przy każdej rodzinnej uroczystości. Dyskretni jak Ninja, wręcz niewidzialni! Przesympatyczni, ciepli ludzie, przy których można czuć się bardzo komfortowo. Zachwycają nas swoim talentem i sprawiają, że oczekujemy na kolejne efekty ich pracy z wielką dozą emocji oraz przyjemnym dreszczykiem. Są mistrzami uchwytywania niewidzialnego.

Sandra + Mikołaj

Zdecydowanie polecam! Za piękne zdjęcia, dobry kontakt i miłą atmosferę – Tomek i Marzena to pozytywni ludzie, z którymi nie ma stresu. Pięknie uwiecznili nasze wyjątkowe chwile podczas ślubu i wesela, mamy miłą pamiątkę na długie lata ❤️ Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie!

Polecają nas na fotograf ślubny Warszawa

Dobra fotografia ślubna nie jest łatwa. To suma wielu czynników które wpływają na wyjątkowe zdjęcia. Nie da się wykonać świetnych zdjęć bez odpowiedniego wyczucia, przygotowania oraz doświadczenia. A to zdjęcia które robi się raz w życiu.

Przez lata zajmowania się fotografowaniem ślubów w Warszawie doświadczyliśmy pracy w przeróżnych miejscach, bardzo często współpracując z agencjami wedding planerskimi. Zadowolenie naszych klientów, polecenia koordynatorów są dla nas największym wyróżnieniem i jednocześnie wyznacznikiem jakości naszej pracy.

fotografia ślubna warszawa

Zobacz nasze śluby

wesele w dolinie renu i alzacji
Evita Hotel SPA Tleń
fotograf ślubny warszawa
fotograf na wesele warszawa

Fotografia ślubna Warszawa - FAQ - często zadawane pytania

Ile kosztuje fotoreportaż ślubny w Warszawie?

Ceny fotografii ślubnej w Warszawie rozpoczynają się od 5500zł i uzależnione są od wybranego pakietu. W szczególnych przypadkach, takich jak terminy poza głównym sezonem, lub terminy które zwolniły się w ostatniej chwili cena może być niższa. Aby to ustalić prosimy o kontakt z nami – odpowiemy z gotową ofertą.

Ile otrzymamy gotowych zdjęć?

Ilość otrzymanych zdjęć zależy od wybranego pakietu. Gwarantowane minimum ustalamy w pakiecie na 500-600 zdjęć

W jakim terminie otrzymamy gotowe zdjęcia?

W terminie 30 dni roboczych przekazujemy galerię online z gotowymi fotografiami ślubnymi. Można z niej pobierać zdjęcia, udostępniać rodzinie, znajomym

Jak długo trwa reportaż ślubny?

Fotografowanie dnia ślubu zwykle zawiera się w około 12h. Od okolic godziny 12-13 do 00-01

Czy otrzymamy zdjęcia na pendrive?

Tak. W każdym pakiecie zdjęcia przekazywane są również na spersonalizowanym pendrive

Czy otrzymamy również jakieś odbitki?

Tak. W każdym pakiecie przekazujemy 100 odbitek w gustownym pudełku

Jak podpisać umowę?

Z osobami z Warszawy umowę na fotografie ślubne najczęściej podpisujemy na spotkaniu, przy kawie. Oczywiście możemy podpisać umowę również korespondencyjnie przez e-mail, a spotkanie umówić na skype/zoom/google :)

Ile wynosi zaliczka?

Płatność za fotografie ślubną standardowo podzielona jest na 2 części. Pierwsza, wpłacana przy podpisaniu umowy wynosi 30%. Pozostałe 70% płatne jest do dnia uroczystości.

Czy możemy również zamówić film ślubny?

Tak. Możemy wykonać również film ślubny. Jeśli jesteście zainteresowani również filmem dajcie nam znać. Przedstawimy Wam dobrą ofertę łączoną

Fotograf ślubny Warszawa oferta - napisz do nas aby otrzymać ofertę na fotografie

Skontaktuj się z nami, sprawdź cennik i uzyskaj ofertę na fotograf ślubny w Warszawie

Fotograf ślubny - Kontakt:

Marzena i Tomek Kurzydlak

tel./SMS 606314855

[email protected]

oferta fotograf ślubny warszawa

Nasze social media:

Fotografią ślubną zajmujemy się w całej Polsce. Zdjęcia ślubne najczęściej wykonujemy w Warszawie i to Warszawa jest naszym podstawowym miejscem pracy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy przyjechali do takich miast jak Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Wrocław, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Szczecin, Międzyzdroje, Zakopane, Kielce, Tarnów, Myślenice, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Siedlce, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Warka, Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Płock, Włocławek, Wałbrzych, czy Zielona góra. Zresztą gdziekolwiek chcecie, bo jak wspomnieliśmy fotografie ślubne wykonujemy też poza Polską w takich miastach jak Frakfurt, Berlin, Paryż, Londyn, Rzym i wielu, wielu innych :) Wystarczy, że do nas napiszecie.