Dwór Giemzów – Sandra & Mikołaj

Dwór Giemzów

Dwór Giemzów to wyjątkowe miejsce na uboczu Łodzi. To właśnie tutaj poznaliśmy Sandrę i Mikołaja. Z uwagi na to, że oboje mieszkają na stałe w Wielkiej Brytanii niestety nie mieliśmy okazji spotkać się wcześniej. Jednak nie przeszkodziło to nam w realizacji tego pięknego reportażu :)

Nigdy wcześniej nie byliśmy też w Dworze Giemzów, pod Łodzią. Na zdjęciach w internecie niewiele mogliśmy wcześniej znaleźć, dlatego też jadąc tam nie bardzo wiedzieliśmy czego się spodziewać.

Gdy jednak dojechaliśmy, naszym oczom ukazał się piękny teren z uroczym dworem. Co ciekawe, samo miejsce znajduje się tuż przy zjeździe z autostrady A1 i bardzo blisko węzła A2. Jeżeli więc, tak jak my, będziecie jechać z Warszawy to od zjazdu z trasy do wjechania na teren tego uroczego miejsca będzie Was dzielić dosłownie jedna minuta. Prawda, że świetnie? :)

Ślub miał miejsce w plenerze, w urokliwej altance, z której rozpościerał się przepiękny widok na magiczne jeziorko. Nie mogliśmy się napatrzeć! Goście na pewno byli równie zachwyceni co my :)

Niestety kapryśna aura sprawiła nam trochę strachu. O godzinie, o której zaplanowana była ceremonia zaślubin spadł ulewny deszcz. Do końca nie wiedzieliśmy czy przestanie padać i uda się nam przejść ten kawałek z pałacu do altanki suchą stopą. Na szczęście po krótkiej chwili oczekiwania deszcz ustał i Sandra z Mikołajem mogli spokojnie iść w stronę miejsca ślubu.

Do końca dnia pogoda była już łaskawa, a pod wieczór nawet wyszło na chwilę słońce, co pozwoliło nam wykonać kilkanaście pięknych fotografii pary młodej w plenerze.

Oczywiście nie byłoby to możliwe gdyby nie cudowni Sandra i Mikołaj. Rewelacyjna atmosfera którą stworzyli pomogła w dużym stopniu wydobyć emocje, dzięki czemu tak bardzo zyskały też zdjęcia :)

Ciekawi jesteśmy, czy Wam się również spodobają?

Sandra i Mikołaj.
Zapraszamy!

 

giemzów łódź fotografie ślubne w łodzi bukiet ślubny łódź dwór giemzów

 

Spodobało Ci się? Zostaw komentarz!

A może chcesz żebyśmy wykonali takie zdjęcia dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz korzystając z zakładki kontakt. Wyślemy ofertę i być może już niedługo spotkamy się na Twoim przyjęciu?

Zobacz też co oferujemy lub jeśli interesuje Cię sesja plenerowa poczytaj czy warto wykonać zdjęcia plenerowe w dniu ślubu, czy lepiej umówić się na inny dzień?