ile kosztuje film slubny

Film ślubny Warszawa

Często na spotkaniach, podczas podpisywania umowy, pytacie co myślimy o filmie ślubnym, czy warto zamówić taką usługę oraz czy w przypadku zdecydowania się również na nagranie video, my, fotografowie, nie będziemy mieli problemu z wykonaniem odpowiednich zdjęć?

Rozmawiamy wtedy z Wami uczciwie o plusach ale też minusach takiego rozwiązania. Finalnie jednak zawsze odpowiadamy, że film niesie ze sobą inną, dodatkową wartość i warto go zamówić. Ruch i dźwięk to kolejny wymiar, którego przekazanie na fotografiach nie jest możliwe.

Od kilku lat spotykając się z Wami, wielokrotnie byliśmy pytani czy skoro pracujemy we dwoje nie możemy sami nagrać dla Was filmu ślubnego. Podjęliśmy więc wyzwanie. Raz, drugi, i okazało się, że tak, możemy :)

Najchętniej wykonujemy krótkie klipy z całego dnia, trwające ~3 minut, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy przygotowali też dłuższy, 30-40 minutowy film.

Poniżej możecie zapoznać się z naszymi filmami, a po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami :)

Film ślubny

Gotowy klip z uroczystości Kamili i Marka

Trailer filmu Samantha i Gennaro

Gotowy klip z uroczystości Alicji i Arka

Film ślubny Warszawa

Jeśli chcesz żebyśmy wykonali film ślubny również u Ciebie daj nam znać!

Z nami możesz zapoznać się na stronie o nas, natomiast jeśli ciekawi Cię nasze podejście przeczytaj o wykonywania zdjęć ślubnych na Fotograf Ślubny Warszawa

Zapytaj o dostępność terminu:

Film ślubny Warszawa – polecają nas

fotografia ślubna warszawa