free lightroom presets

Darmowe presety do Lightroom

Mamy dla Ciebie prezent w postaci presetu do programu Adobe Lightroom, który możesz pobrać całkowicie za darmo. Poniżej znajdziesz kilkanaście zdjęć, które zostały obrobione tym właśnie presetem. Sprawdzi on się idealnie na wielu zdjęciach, jednak nam najbardziej spodobał się na fotografiach streetowych.

Skąd pobrać darmowe presety do Lightrooma?

Preset ten stworzyliśmy z myślą o osobach które, tak jak my, uwielbiają spacery po dużych miastach z aparatem w ręku. Ciepło-chłodne odcienie naszego presetu podkreślą urbanistyczne klimaty, wydobędą niebo, zaakcentują żółte akcenty i ukryją zieleń. Wystarczy zgrać zdjęcia z karty, wczytać w Adobe Lightroom i jednym kliknięciem uzyskasz fotografie zbliżone kolorystyką do przedstawionych na tej stronie. Preset sprawdzi się idealnie do RAWów oraz JPEGów. Jest bardzo przyjemny w dostosowywaniu i żeby zademonstrować jego możliwości nagraliśmy krótki film na kanał YouTube. Pokazujemy tam jak wgrać presety do lightrooma i jak tworzyć katalogi z presetami na przykładzie naszego urbanistycznego presetu. Przy okazji obrobiliśmy nim też kilka zdjęć :)

Preset możesz pobrać zupełnie za darmo, z naszego sklepu darmowe presety do lightrooma – link na dole strony.

Znajdziesz tam też presety ślubne do Lightroom

darmowe presety lightroom

Zapisz się do newslettera i odbierz dodatkowy prezent!

Preset Siena z bestsellerowej paczki Vintage Love, analogowy look BW z Moody Vibes

oraz 20% rabatu na pierwsze zakupy! Dobry deal?

Nie martw się. Nie znosimy spamu i sami go też nie wysyłamy

Pobierz darmowy preset do Lightroom „street”:

Jak wgrać nasze presety do Lightrooma?

Zobacz też pozostałe presety ślubne do Lightrooma:

Co to są presety do Lightroom?

To predefiniowane ustawienia do programu Adobe Lightroom. Wybierając konkretny preset z listy zmieniasz ustawienia zdjęcia, takie jak ekspozycja, jasność, kontrast, kolory, ustawienie krzywych itp. Jeśli korzystasz z Instagrama na pewno widziałeś zdjęcia przerabiane presetami. To te ładne, kolorowe obrazki z kont influencerów ;) Kolory na takich zdjęciach są najczęściej głębokie, tak by łapały oko wśród setek przewijających się zdjęć. To przykładowo o zdjęciach z podróży, ale pesety mogą być różne. Również ślubne. Mogą być używane zarówno w stacjonarnych wersjach od Lightroom 4-5-6 przez wersje CC oraz na urządzeniach mobilnych, takich jak np. telefon, przy użyciu darmowego programu Lightroom Mobile. Potrzebne będą tylko pliki DNG, ale kupując nasze presety pliki DNG otrzymasz gratis do wszystkich presetów :)

Gdzie znajdziesz presety do Lightroom?

Darmowe wersje dostępne są na przeróżnych stronach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę google „darmowe presety do Lightroom” i voila ;) Jeśli zależy Ci na odpowiednim wsparciu, fotografia to Twój sposób na życie, możesz potrzebować wersji płatnych. Takie presety znajdziesz w naszym sklepie na tomekkurzydlak.com/store :)

Zapraszamy!

darmowe presety lightroom

kolory powyższego zdjęcia to właśnie presety do Lightroom z naszego sklepu, z serii COLORJOY :)