Evita Hotel SPA Tleń

Evita Hotel & SPA Tleń – Alex i Agata

Evita Hotel & Spa Tleń

Agata i Alex na co dzień mieszkają w Kanadzie, jednak pochodzą z Polski. I choć opuścili kraj będąc małymi dziećmi swoje wesele postanowili zorganizować właśnie tutaj. Poznali się całkiem przypadkiem, już w Kanadzie, a ich ogromna miłość doprowadziła bezpośrednio do tej przepięknej uroczystości :)

Wszystko odbyło się w miejscowości Tleń, w Borach Tucholskich. Ślub miał miejsce w bardzo klimatycznym, starym kościółku, natomiast wesele w cudownym hotelu Evita & SPA Tleń. Hotel w Tleniu to świetne miejsce na imprezy okolicznościowe takie jak wesela. Jest bardzo fotogeniczny i wszyscy czuli się w nim jak u siebie w domu :) Okolica przepiękna, z dala od miejskiego zgiełku. Naprawdę można wypocząć. Po drodze polecamy zatrzymać się w „Przystanku Tleń”. Świetna jajecznica i regionalne, warzone na miejscu piwo! :)

Agata i Alex są bardzo pozytywnymi i roześmianymi ludźmi. Dużo podróżują i cieszą się życiem a w wolnych chwilach, np. godzinę przed ślubem ;) lubią… pograć w piłkę nożną lub gry Nintendo. Chociaż może to tylko Alex? W każdym razie ich pozytywne nastawienie sprawiło, że dość deszczowy, lipcowy i chłodny dzień zamienił się w najbardziej pozytywną i gorącą imprezę lata :)

Nie wierzycie? Zobaczcie sami.

Agata i Alex!

hotel evita

fotograf ślubny warszawa

ślub hotel tleń

sesja ślubna tleń jezioro

zdjęcia ślubne tleń

ślub w kościele tleń

Evita Hotel SPA Tleń

wesele w hotelu evita

hotel evita spa tleń

fotograf ślubny

Fotografia ślubna Hotel Evita & SPA Tleń

Podobały Ci się te zdjęcia ślubne? A może też będziesz mieć tam wesele? Zostaw komentarz i podziel się swoimi wrażeniami. Zobacz też fotografie ślubne z Endorfina Warszawa – cudowna uroczystość w stylu Alicji z Krainy Czarów!

Ostatnio bardzo popularnym sposobem na pamiątkę z wesela są zdjęcia robione przez gości polaroidem i wklejane w specjalnie przygotowany album. Jeśli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem dajcie nam znać. Zabierzemy ze sobą naszego Polaroida :)