wesele w dolinie renu i alzacji

Wesele w Dolinie Renu i Alzacji

Destination Wedding Photographer

Spełniliśmy kolejne nasze marzenie, jakim było wesele na szlaku winiarskim! Uwielbiamy dobre wina i od kilku lat planowaliśmy zwiedzić rejony Doliny Renu i Alzacji (części niemieckiej i francuskiej). Dlatego ucieszyłem się niezmiernie gdy zadzwonił do mnie Gregor z pytaniem, czy bylibyśmy w stanie sfotografować ten wyjątkowy dzień Julii i Gregora. Wesele w winnicy? Czemu nie!

Hochzeitsfotograf Frankfurt

W rejonie Doliny Renu i Alzacji spędziliśmy 1,5 tygodnia odwiedzając wiele malowniczych miasteczek, a sama uroczystość miała miejsce w przepięknym Kräutergarten Klostermühle w Edenkoben, na szlaku winiarskim Südliche Weinstrasse. Cudowna okolica otoczona łagodnymi wzgórzami porośniętymi winoroślą. Miejsce w którym można się zakochać od pierwszego wejrzenia i pierwszego smaku. Jeśli kiedykolwiek będziecie się wybierać w podobne miejsca nie zapomnijcie o pustym bagażniku. Nie wyobrażacie sobie ile miejsca potrafi zająć kilka kartonów wina :)

Südliche Weinstrasse – Landau-Land e.V.

Wracając do fotografii – na miejscu uroczystości, w Edenkoben, spędziliśmy dwa dni. Dlatego też zdjęcia są podzielone na dwie części. Pierwsza to piątek wieczór i przygotowania do wesela. Druga, od samego rana, to właściwa część uroczystości. Przepiękne okoliczności przyrody, cudowna para młoda. Pierwszy taniec boso na trawie. Mnóstwo emocji, miłości, uśmiechów. Zapraszamy do oglądania.

Suknia ślubna/Wedding dress – Anna Kara

Buty/Wedding shoes – EVITA / GUESS

Lokal/Venue – Kräutergarten der Klostermühle Edenkoben

Hochzeitsfotograf Frankfurt

Pierwszy dzień uroczystości – piątek wieczorem – przygotowania miejsca.

Der erste Tag der Feierlichkeiten – Freitagabend – Vorbereitung des Standorts

Kräutergarten der Klostermühle Edenkoben Kräutergarten Klostermühle Edenkoben hochzeit Edenkoben Kräutergarten Klostermühle Edenkoben

Fotografia ślubna w winnicy

Drugi dzień – dzień ślubu – sobota rano, wesele w winnicy

Der zweite Tag – Hochzeitstag – Samstagmorgen , eine Hochzeit im Weinberg

Edenkoben Edenkoben hochzeit Edenkoben hochzeit Kräutergarten Kräutergarten hochzeit Kräutergarten hochzeit Klostermühle Edenkoben edenkoben hochzeit Kräutergarten Kräutergarten der Klostermühle Edenkoben Kräutergarten hochzeit Klostermühle Edenkoben hochzeitsfotograf frankfurt hochzeitsfotograf edenkoben hochzeitsfotograf Edenkoben

Hochzeitsfotograf Edenkoben