fotograf ślubny warszawa

Marysia & Szymon – Warszawa, Stara Oranżeria

Marysia i Szymon – Stara Oranżeria

Stara Oranżeria to piękne miejsce na uroczystości ślubne i weselne w Warszawie.
Gdy pierwszy raz spotkałem się z Marysią i Szymonem, wiedziałem, że jest to para którą chciałbym sfotografować. Pewni siebie, od początku wiedzieli jak ma wyglądać ich uroczystość.
Marysia to artystyczna dusza, co dawało się odczuć w każdym aspekcie naszej współpracy i na każdym jej etapie. Cudowne detale, elementy dekoracji, piękna suknia ślubna, nietypowy bukiet i wianek aż wreszcie dom i ogród. Wszystko to miało w sobie duszę.

Na miejsce swojej uroczystości wybrali, chociaż bardzo modną w ostatnim czasie, to nietypową lokalizację. Przyjęcie weselne odbyło się w podwarszawskiej Starej Oranżerii :) W miejscu pełnym zieleni, kwiatów, gdzie przyroda wręcz uczestniczy we wspólnej zabawie.

Jeśli śledzicie naszego bloga to zapewne nie będzie to dla Was nowość. Mamy to szczęście, że możemy pracować na najładniejszych uroczystościach. Ale dla tych wszystkich, którzy trafili do nas po raz pierwszy to przyjęcie może się okazać wyjątkowe :)

Zapraszamy!

fotograf ślubny warszawa fotograf warszawa fotografia ślubna fotografia ślubna fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotografia ślubna warszawa fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna warszawa fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna stara oranżeria zdjęcia ślubne oranżeria zdjęcia ślubne oranżeria zdjęcia ślubne oranżeria stara oranżeria mroków stara oranżeria mroków stara oranżeria warszawa stara oranżeria warszawa fotografie oranżeria fotografie oranżeria fotograf ślubny warszawa fotograf ślubny warszawa

 

Fotografie ślubne Marzena i Tomek :)