Christmas Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

"Christmas Presets" to zestaw presetów dla Lr + ACR stworzony specjalnie do studyjnej/domowej fotografii rodzinnej - sesji świątecznych, mikołajkowych. Paczka zawiera 14 różnych presetów. Presety, które znajdziecie w tym zestawie nadadzą przyjemny kolor skóry dziecka, w zależności od wybranego presetu wyciągną zielenie, czerwienie lub odcienie niebieskiego. Dzięki tej paczce edycja zdjęć ze świątecznych sesji stanie się przyjemnością.

Marzena i Tomek Kurzydlak

79.00 55.00

Kup teraz

“Christmas Presets” to zestaw 14 presetów dla Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC, Mobile oraz ACR.  Presety działają również w Adobe Photoshop – wystarczy otworzyć plik RAW (NEF, CR2 lub RAF) poprzez Adobe Photoshop – otworzy się okno Adobe Camera Raw (ACR) – w menu tego programu należy wczytać presety z katalogu XMP.

Dodatkowo w paczce znajduje się kilka narzędzi dostosowujących szum i winietę oraz instrukcja instalacji.

Na dole strony znajduje się materiał wideo w którym zobaczysz jak obrabiamy zdjęcia w Adobe Lightroom z użyciem naszych presetów i jakich ustawień dokonujemy aby uzyskać efekty jak na załączonych zdjęciach.

Poniższe zdjęcia zostały wykonane aparatami marki Nikon przez Roksanę Łagodzińską i obrobione naszymi presetami “Christmas Presets”

Christmas Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

Christmas Presets

79.00 55.00

Kup teraz

Zobacz jak używamy presetów "Christmas"