summer vibes presets

Summer Vibes Mobile Lightroom Presets

Lightroom Mobile dla iPhone oraz Android

“Summer Vibes” to efekty naszej piętnastoletniej pracy jako fotografów ślubnych. Tworzyliśmy je latami, szukając najlepszych ustawień, a naszymi recenzentami byli nasi klienci – modelki, hotele, zleceniodawcy. Presety, które znajdziecie w tej paczce (pliki DNG) będą idealnie nadawać się do codziennego prowadzenia konta na instagramie, tworząc modną, spójną oraz elegancką tablicę. W zależności od wybranego presetu uzyskasz mocno ciepłą kolorystykę lub delikatny, tzw. “teal & orange”.

Marzena i Tomek Kurzydlak

79.00 55.00

Kup teraz

“Summer Vibes” to presety mobilne, do używania na telefonie komórkowym w darmowym programie Lightroom Mobile (pobierzesz ze sklepu Play Store dla Android lub AppStore dla iPhone zupełnie za darmo). W paczce znajduje się 10 presetów w formie plików DNG oraz instrukcja instalacji w pliku PDF po Polsku. Dzięki tym presetom nadasz swoim zdjęciom “instagramowy look” :)

Presety sprawdzą się idealnie do zdjęć z wyjazdów, wakacji, ale też oczywiście amatorskich oraz profesjonalnych sesji zdjęciowych, robionych aparatem kompaktowym, telefonem komórkowym, ale też profesjonalną lustrzanką!
Dzięki tym presetom Twój instagram wreszcie zyska kolorów i nabierze życia.

Na dole strony znajduje się materiał wideo w którym zobaczysz jak importujemy presety na telefonie z system iOS iPhone oraz Android. Pokazujemy też jak obrabiamy zdjęcia korzystając z dokładnie tych samych presetów, które możesz kupić na tej stronie. Potrzebujesz więcej pomocy? Napisz do nas hello@tomekkurzydlak.com lub odezwij się na instagramie @tomekkurzydlak :)

Summer Vibes for Mobile

Lightroom Mobile dla iPhone oraz Android

Summer Vibes Mobile Lightroom Presets

79.00 55.00

Kup teraz

Zobacz jak używamy presetów "Summer Vibes" Mobile Lightroom Presets