Natural Feels Wedding Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

“Natural Feels” to odpowiedź na prośby stworzenia presetów o naturalnym odczuciu, nie zmieniających mocno kolorystyki zdjęcia. Presety znajdujące się w tej paczce to zbiór najlepszych ustawień, których używaliśmy latami obrabiając reportaże ślubne. Będą współgrały ze zdjęciami, które zostały wykonane w delikatnym, jak i mocnym, kontrastowym świetle, ale sprawdzą się również na zdjęciach podczas “golden hour”, a także w zacienionych miejscach. W zależności od wybranej opcji presety mogą nadać delikatny ciepły zafarb, różowy lub delikatnie zielonkawy. Zredukują też saturacje w żółciach i zieleniach. W zależności od wybranego presetu można zdecydować się na mocniejszy lub słabszy kontrast. W naszym odczuciu ta paczka to coś pomiędzy Vintage Love a Bright Tones :)

Marzena i Tomek Kurzydlak

99.00 69.00

Kup teraz

“Natural Feels” wedding presets to bardzo obszerna paczka, zawierająca zestaw aż 18 jasnych presetów dla Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC, Mobile oraz ACR i PS.  Dodatkowo w paczce znajdują się narzędzia dostosowujące kolor, zmiękczenie sceny, szum i winietę oraz instrukcja instalacji. Dzięki tym presetom nadasz swoim zdjęciom naturalny, jasny charakter.

Zielenie są zdesatoruwane. Jednocześnie kontrast został wyraźnie podniesiony. Dodatkowo poprzez ustawienie krzywych RGB zdjęcie nabiera delikatnej kolorystyki. Presety sprawdzą się idealnie do sesji plenerowych jak i reportażu w eleganckich wnętrzach, jak również w bardzo modnych stodołach czy oranżeriach. Mocne, kontrasowe światło nie będzie przeszkodą do używania presetów Natural Feels.

Wszystkie presety w formacie XMP oraz DNG! – działają również w Adobe Photoshop oraz mobilnych wersjach Lightroom na telefonie (zobacz instrukcję instalacji na tomekkurzydlak.com/pomoc)

Na dole strony znajduje się materiał wideo w którym zobaczysz jak obrabiamy zdjęcia w Adobe Lightroom z użyciem naszych presetów i jakich ustawień dokonujemy aby uzyskać efekty jak na załączonych zdjęciach

Natural Feels Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

Natural Feels Presety Lightroom

99.00 69.00

Kup teraz

Zobacz jak używamy presetów "Natural Feels"