earthy tones preset

Moody Vibes Wedding Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

"Moody Vibes" to efekty naszej piętnastoletniej pracy jako fotografów ślubnych. Tworzyliśmy je latami, szukając najlepszych ustawień, a naszymi recenzentami byli nasi klienci - pary młode. Presety, które znajdziecie w tej paczce są nawiązaniem do analogowej fotografii i sprawdzą się idealnie do letnich i jesiennych sesji plenerowych, wykonanych w pięknym, zachodzącym słońcu. Kolory (szczególnie zieleń) zostaną zdesaturowane, światła delikatnie rozmyte, cała scena dostanie lekkiego, beżowego zafarbu. Jako dopełnienie tego analogowego efektu zachęcamy do używania efektu "tilt", który znajdziecie w tej paczce. Idealnym dodatkiem będzie też nasz wyjątkowy preset do BW. Jeśli tak samo jak my uwielbiacie fotografię analogową ten preset stanie się Waszym ulubionym

Marzena i Tomek Kurzydlak

79.00 55.00

Kup teraz

“Moody Vibes” wedding presets to zestaw 11 presetów dla Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC, Mobile oraz ACR.  Dodatkowo w paczce znajduje się kilka narzędzi dostosowujących szum i winietę oraz instrukcja instalacji. Dzięki tym presetom nadasz swoim zdjęciom modny, mało nasycony, dość ciemny i lekko rozmyty charakter.

Presety sprawdzą się idealnie do sesji letnich i jesiennych sesji plenerowych. Wystarczy wybrać preset z listy i dopasować ekspozycję oraz balans bieli.
Najlepsze efekty presetów “Moody Vibes” uzyskasz obniżając ekspozycję. Możesz też skorzystać z dołączonego presetu nadającego efekt obuektywu “Tilt”.

Możesz też dopasować więcej ustawień w zależności od charakteru, naświetlenia zdjęcia i spodziewanego efektu.

Na dole strony znajduje się materiał wideo w którym zobaczysz jak obrabiamy zdjęcia w Adobe Lightroom z użyciem naszych presetów i jakich ustawień dokonujemy aby uzyskać efekty jak na załączonych zdjęciach

Moody Vibes Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

Moody Vibes Wedding Presets

79.00 55.00

Kup teraz

Zobacz jak używamy presetów "Moody Vibes"