banner light leak lr preset

Light Leaks Lightroom Tools

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC +

Zestaw narzędzi "Light Leak" to efekty naszej piętnastoletniej pracy jako fotografów ślubnych. Tworzyliśmy je latami, szukając najlepszych ustawień, a naszymi recenzentami byli nasi klienci - pary młode. Presety, które znajdziecie w tej paczce najlepiej będą współgrały ze zdjęciami na których złapaliście piękne, kontrowe lub boczne światło wpadające w obiektyw. Uzyskacie czerwono-złote kolory, uwydatnicie bliki, flary. Nadacie też przyjemny, ciepły kolor skórze, podkreślicie słońce o “złotej godzinie”. Uzyskacie plenery w pięknych, ciepłych kolorach zachodzącego słońca. Jeśli lubisz ciepłe kolory na zdjęciach, a fotografując starasz się zawsze złapać słońce w kadrze, ten zestaw, razem z presetami "Warm Tones", jest stworzony z myślą o Tobie!

69.00 55.00

Kup teraz

“Light Leak” Lightroom Tools to zestaw 12 presetów – narzędzi dla Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC. Służą one do uzyskania efektu ostrego światła wpadającego prosto w obiektyw, oraz do nakładania efektu znanego z klisz filmowych, gdy światło dostawało się przez nieszczelny aparat/kasetkę filmu. Dzięki tym presetom nadasz swoim zdjęciom nowy, niepowtarzalny charakter. Presety sprawdzą się idealnie do sesji plenerowych wykonywanych podczas słonecznego popołudnia, lub tzw. “golden hour”. Uwydatnią kolory, wyciągną bliki, flary, dodadzą czerwono-złote barwy. Wystarczy wybrać preset z listy i dopasować ekspozycję oraz balans bieli. Można również zmieniać zakresy “zacieków” – “light leak”, czy ich kolory, aby uzyskać jeszcze ciekawsze efekty.

Najlepsze efekty presetów – narzędzi “Light Leaks” uzyskasz łącznie z naszymi presetami “Warm Tones”.

Możesz też dopasować więcej ustawień w zależności od charakteru, naświetlenia zdjęcia i spodziewanego efektu.

Na dole strony znajduje się materiał wideo w którym zobaczysz jak obrabiamy zdjęcia w Adobe Lightroom z użyciem naszych presetów i jakich ustawień dokonujemy aby uzyskać efekty jak na załączonych zdjęciach

Light Leak LR Presets

Warm Tones 02 + Sunlight 02

Warm Tones 01 + Leak 07

Warm Tones 03 + Sunlight 02

Sunlight 04

Moody Vibes 01 + Leak 01 + Sunlight 01

Leak 06 + Sunlight 01

Warm Tones 08 + Leak 06

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC +

Light Leak Lightroom Tools

69.00 55.00

Kup teraz

Zobacz jak używamy presetów "Light Leak"