Brown Tones Wedding Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

“Brown Tones” to efekty naszej piętnastoletniej pracy jako fotografów ślubnych. Tworzyliśmy je latami, szukając najlepszych ustawień, a naszymi recenzentami byli nasi klienci – pary młode. Presety, które znajdziecie w tej paczce najlepiej będą współgrały ze zdjęciami które zostały wykonane w mocnym, kontrastowym świetle, ale sprawdzą się również na zdjęciach podczas “golden hour”, a także w zacienionych miejscach. Nadadzą mocny kontrast, brązowawy zafarb, zredukują saturacje w żółciach, czerwieniach i zieleniach. W zależności od wybranego presetu można zdecydować się na mocniejszy lub słabszy efekt “Brown Tones”.

Marzena i Tomek Kurzydlak

79.00 69.00

Kup teraz

“Brown Tones” wedding presets to zestaw aż 17 presetów dla Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC, Mobile oraz ACR.  Dodatkowo w paczce znajduje się kilka narzędzi dostosowujących szum i winietę oraz instrukcja instalacji. Dzięki tym presetom nadasz swoim zdjęciom modny, mocno kontrastowy wygląd o jednocześnie dość jasnym charakterze i słabo nasyconych kolorach.

Żółcie, zielenie i czerwienie są dość mocno ściemnione i zdesatoruwane. Jednocześnie kontrast został wyraźnie podniesiony. Dodatkowo poprzez ustawienie krzywych RGB zdjęcie nabiera unikalnej kolorystyki z brązowo-różowymi zafarbami. Presety sprawdzą się idealnie do sesji plenerowych jak i reportażu wykonanego z użyciem lamp błyskowych. Mocne, kontrasowe światło nie będzie przeszkodą do używania presetów Brown Tones.

W paczcie znajdują się presety rozmywające brzegi kadru w podobny sposób do obiektywu “tilt”.

Dodatkowo wszystkie presety w formacie XMP gratis!

Na dole strony znajduje się materiał wideo w którym zobaczysz jak obrabiamy zdjęcia w Adobe Lightroom z użyciem naszych presetów i jakich ustawień dokonujemy aby uzyskać efekty jak na załączonych zdjęciach

Brown Tones Presets

Adobe Lightroom 4, 5, 6, CC+, ACR

Brown Tones Presety Lightroom

79.00 69.00

Kup teraz

Zobacz jak używamy presetów "Brown Tones"