wesele bagatelka

Wesele Bagatelka – Kinga i Radek

Wesele Bagatelka

Jest taka miejscowość, niedaleko Poznania, która nosi jedną z najładniejszych nazw, jakie słyszeliśmy. Tak się składa, że ta nazwa bardzo pasuje też do tego czym się zajmujemy. I pewnie sobie myślicie teraz, że to musi być jakiś Ślubowiec, albo Weselniki ;) Ale nie. Ta miejscowość to Miłosław ;)

Z Miłosławia znaliśmy do tej pory tylko bardzo fajne piwo :) Czego nie wiedzieliśmy o Miłosławiu to donośne, chyba na całe miasto, dźwięki kościelnych dzwonów. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy nocować tam, to przygotujcie sobie porządne stopery do uszu. Tak, tak ;) Melodie wygrywane co pół godziny są jedyne w swej osobliwości, i jesteśmy przekonani, że gdyby w Miłosławiu były niedźwiedzie, to już by ich tam nie było ;)

W zasadzie jest jeszcze jedna rzecz jakiej nie wiedziliśmy o Miłosławiu. To fakt, że tuż obok znajduje się Centrum Rekreacyjno – Hotelowe Bagatelka.

Chociaż „Bagatelka” sama w sobie jest bardzo klimatycznym miejscem na organizacje takich uroczystości jak przyjęcia weselna, to tym razem została ona dopieszczona przez cudowne wedding plannerki.
Joasię Lietz oraz Sarę Sznajder-Zawieruszyńską.
Sama impreza została przygotowana w stylu „Alicji z Krainy Czarów”. Wszędzie poukładane były książki, klucze, karty, świece, a w ogrodzie stały magiczne drzwi. Oczywiście nie mogło też zabraknąć cudownych słodyczy które „wołały” Try me, Eat me.
A jeśli o słodyczach mowa – koniecznie musicie zobaczyć tort! Jest, tzn. był, gdyż został zjedzony, przepiękny! Takie dekoracje cukiernicze to najwyższy poziom sztuki.
Wszystko to zostało okraszone, tworzącym magię, światłem od Strefa Światła.
Jeśli kiedyś. jakiś DJ, powie Wam, że może przynieść swoje LEDy to nie słuchajcie go ;) Nic nie zastąpi realizatora światła, a to naprawdę widać na zdjęciach. Zresztą zobaczcie sami.
Zdjęcia wykonywaliśmy we dwoje, natomiast film realizował Marcin Zakrzewski z ProStudio Creative Video Agency.

Teraz już bez zbędnego przedłużania – zapraszamy do oglądania zdjęć z tegorocznej uroczystości Kingi i Radka

Uwaga, uwaga. Cudowna Kinga i Radek. Tadaam!

wesele bagatelka ślub bagatelka wesele alicja z krainy czarów tort wesele bagatelka

Wesele Bagatelka

fotografie ślubne Marzena i Tomek Kurzydlak