Basia & Paweł Pałac w Jabłonnej, Warszawa

Zdjęcia ślubne Jabłonna

Dziś na naszym blogu obszerna relacja z pięknej uroczystości Basi i Pawła. Pamiętacie cudowną sesję narzeczeńską znad Wisły? Co prawda pokazaliśmy Wam, póki co, tylko kilka zdjęć z przedślubnej sesji
tej radosnej dwójki, ale już niebawem zobaczycie więcej fotografii.

Tymczasem przyszedł wrzesień i nastał TEN dzień – dzień zaślubin Basi i Pawła. Poznaliśmy się z nimi już wcześniej, więc wiedzieliśmy, że nie będzie to zwyczajna uroczystość, gdzie wszyscy pozują i wołają „czy możemy zdjęcie?” ;) Basia z Pawłem zajmują się produkcją telewizyjno-filmową i doskonale zdają sobie sprawę, że świadomy wybór fotografa to w konsekwencji też pełne zaufanie. Niesie to za sobą korzyść w postaci materiału, który jest prawdziwie nasz, ale też oddaje uczucia, które towarzyszą każdemu z Was w tak podniosłej chwili. Dlatego ważne jest, żeby nie przejmować się aparatem, głupią miną, łzą płynącą po policzku, tylko w pełni okazywać swoje emocje. Takie zdjęcia podobają Wam się przecież najbardziej :)

Ważne to jest też dlatego, że przeglądając portfolia  w celu wybrania fotografa, decydujecie się właśnie na tego konkretnego z uwagi na zdjęcia, które zobaczyliście na jego stronie. Jeśli później będziecie próbować zmienić zbyt dużo w sposobie jego pracy, to może się zdarzyć, że Wasze zdjęcia będą dość mocno odbiegać od tych, które Wam się na początku spodobały. A tego pewnie wcale nie chcecie :)

Ceremonia zaślubin miała miejsce w centrum Warszawy, w Katedrze polowej Wojska Polskiego, natomiast przyjęcie weselne odbyło się w Pałacu w Jabłonnej.

Pałac w Jabłonnej to bardzo urokliwe miejsce na zdjęcia ślubne Jabłonna jest miejscem gdzie z pewnością zorganizujesz piękne wesele!

Tymczasem zapraszamy na zdjęcia z całego dnia, a już niedługo zaprezentujemy Wam szerzej sesję przedślubną Basi i Pawła

A jeśli potrzebujesz zdjęć na swoim ślubie zobacz moją ofertę na Fotograf Ślubny Warszawa

obuwie ślubne joop

zdjęcia ślubne pałac jabłonna zdjęcia ślubne jabłonna zdjęcia ślubne jabłonna zdjęcia ślubne jabłonna

Z ofertą zdjęć ślubnych możesz zapoznać się na podstronie “Co zawiera pakiet ślubny?”

Masz więcej pytań? Napisz lub zadzwoń do nas. Otrzymasz ofertę, a jeżeli zdecydujesz się nam zaufać, to niedługo spotkamy się aby opowiedzieć Waszą historie, zatrzymując najważniejsze chwile w pięknych kadrach.

Szukasz na swój ślub operatora kamery? Zobacz na co zwrócić uwagę przy jego wyborze oraz ile kosztuje film ślubny

Zainteresował Cię temat wyboru fotografa? Przeczytaj o aktualnych trendach w artykule trendy w fotografii ślubnej