indiańskie wesele w warszawie

Sandra & Mikołaj – Indiańskie wesele w Warszawie

Indiańskie wesele Warszawa

Indiańskie wesele – takie było założenie uroczystości Sandry i Mikołaja. Ucieszyliśmy się ogromnie, gdyż jeszcze nigdy nie mieliśmy przyjemności fotografowania takiego ślubu, czy też samych Indian w ogóle.
Dlatego zorganizowanie wesela w stylu indiańskim było bardzo oryginalnym i ciekawym dla nas pomysłem.
Sam pamiętam, kiedy jako dziecko, z wypiekami na twarzy, czytałem książki przygodowe Alfreda Szklarskiego, o swoim imienniku Tomku Wilmowskim. W każdej książce, na wewnętrznej stronie okładki była mapa. Często wyobrażałem sobie jego przygody oraz tubylców których spotykał na swojej drodze. Najbardziej zafascynowany byłem jednak Indianami. Pióropusze, strzelanie z łuku, wigwamy, czy cudowne eliksiry – to przemawiało do mnie wtedy najbardziej :)

Z Sandrą i Mikołajem spotkaliśmy się pierwszy raz przy kawie, w centrum Warszawy. Była późna jesień, a może nawet zima. Wiał wiatr, padał deszcz, i wyobrażenie ciepłego dnia ślubu Sandry i Mikołaja było dość odległe. Jednak pomysł niezwykłej ceremonii z bukietem złożonym z pięknych piór, indiańskich dekoracji czy w końcu z tańcami prawdziwych Indian był wyjątkowy. Dlatego dość szybko wprowadziliśmy się w ciepły nastrój i nie mogliśmy się już doczekać dnia wesela.

Szybko okazało się, że cała uroczystość przerosła nasze wyobrażenia. Piękne miejsce, wyjątkowa suknia ślubna i niesamowite dekoracje to tylko część z tych rzeczy, które zapamiętasz na długo.

Z Sandrą i Mikołajem czekamy teraz na wiosnę. Mamy w planach cudowną sesję plenerową w górach. Z pióropuszami, ogniskiem…

Muszę jeszcze wspomnieć, że chociaż pierwszy raz wybrałem tak dużo zdjęć do zaprezentowania w blogowym wpisie, to i tak zmuszony byłem pominąć dużo bardzo fajnych kadrów. Może przy okazji sesji poślubnej zrobimy drugi wpis? Kto wie? Stay tuned ;)

Suknia ślubna: Marta Trojanowska

Miejsce oraz dekoracje: Stara Oranżeria

A jeśli potrzebujesz zdjęć na swoim ślubie zobacz moją ofertę na Fotograf Ślubny Warszawa

marta trojanowska suknia ślubna suknia ślubna trojanowska marta marta troyka trojanowska suknie indiańska suknia ślubna indiańska wiązanka indiański bukiet ślubny indiańska panna młoda indiańskie wesele indiański ślub indiańska ceremonia indianie w warszawie indianie na weselu indiański rytuał

Z ofertą zdjęć ślubnych możesz zapoznać się na podstronie “Co zawiera pakiet ślubny?”

Masz więcej pytań? Napisz lub zadzwoń do nas. Otrzymasz ofertę, a jeżeli zdecydujesz się nam zaufać, to niedługo spotkamy się aby opowiedzieć Waszą historie, zatrzymując najważniejsze chwile w pięknych kadrach.

Szukasz na swój ślub operatora kamery? Zobacz na co zwrócić uwagę przy jego wyborze oraz ile kosztuje film ślubny

Zainteresował Cię temat wyboru fotografa? Przeczytaj o aktualnych trendach w artykule trendy w fotografii ślubnej