zdjęcia ślubne z drona

Sesja ślubna nad rzeką

Sesja ślubna nad rzeką

Sesja ślubna Moniki i Damiana odbyła się dwa miesiące po ich ślubie. Bo chociaż mieliśmy wszystko zorganizować od razu, nawet w tym samym tygodniu, to szyki pokrzyżowała nam pogoda, a później wakacyjne wyjazdy. Tak też z czerwca zrobił się nam sierpień. Ale jak to zwykle bywa – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)

Na zdjęcia umówiliśmy się w lesie, nad rzeczką, ok. 2h przed zachodem słońca. To zwykle najlepsza pora na plener. Nie proponujemy umawiania się w południe. Mocne słońce powoduje, że ciężko jest Wam zachować naturalny wyraz twarzy. Marszczycie czoło, zamykacie oczy. Do tego bardzo ostre cienie na twarzach nie pozwalają uzyskać delikatnych zdjęć, a takie przecież lubicie najbardziej :)

Dlatego tak ważne jest zaufanie do fotografa. Nam co najmniej tak samo jak Wam zależy na jak najlepszych zdjęciach. To w końcu nasze portfolio. Nie obawiajcie się braku czasu. W 2-3h jesteśmy w stanie wykonać kilkadziesiąt bardzo fajnych fotografii. Po tym czasie i tak już jesteście zmęczeni i sami chcecie wracać do domu ;)

Zawsze mamy też dla Was garść uwag. Mało kto lubi pozowane zdjęcia. Zawsze mówicie nam „nie chcemy pozować”, „nie umiemy”, „źle wychodzimy upozowani”. Dlatego nie starajcie się na siłę misternie ułożyć suknie, idealnie zapleść ręce. Najlepsze zdjęcia wychodzą gdy już będziecie rozluźnieni. Przygotujcie się do sesji mentalnie. Nie stresujcie się przed zdjęciami spotkaniem z fryzjerem czy makijażystką. Idźcie razem do kina czy restauracji. Chcemy uchwycić Wasze emocje, miłość. Nie ważne czy będzie to sesja ślubna nad rzeką, w lasku czy na rynku głównym dużego miasta.

Monika i Damian – fragment ich sesji poniżej – zapraszamy :)

zdjęcia ślubne nad rzeką sesja ślubna w lesie love quotes sesja ślubna nad rzeką zdjęcia ślubne z drona

Podobały Ci się zdjęcia? A może też interesuje Cię wykonanie takiej sesji plenerowej z użyciem drona? Zdjęcia z góry dają nam zupełnie nowe możliwości, nową, niedostępną wcześniej perspektywę. Zapytaj nas o dostępność terminu a przygotujemy dla Ciebie ofertę z użyciem drona.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sesji plenerowej przeczytaj nasz poradnik  „Sesja ślubna w dniu ślubu czy po ślubie?”

Możesz też poznać naszą filozofię wykonywania zdjęć ślubnych