Krótki wstęp do uroczystości Basi i Pawła – sesja przedślubna

Sesja przedślubna

Żeby wyciągnąć jak najwięcej z naszych fotograficznych relacji zawsze staramy się spotkać przed ślubem. Czasem jest to spotkanie przy kawie, na podpisaniu umowy, a czasem udaje nam się jeszcze spotkać na sesji narzeczeńskiej. Taki dodatkowy czas, spędzony przed obiektywem, pozwala Wam przyzwyczaić się do aparatu, no i oczywiście do fotografów :) Dlatego jeśli tylko macie możliwość to polecamy wybór sesji narzeczeńskiej. Nawet kosztem sesji poślubnej. Kilka zdjęć w sukience i garniturze i tak wykonamy w dniu ślubu.

W miniony piątek mieliśmy okazję poznać Basię i Pawła. Oboje są artystycznymi duszami, co dało się wyczuć już od samego początku. Zajmują się produkcją filmową, co z jednej strony cieszy, gdyż mając do czynienia z ogólnopojętą rejestracją obrazu Twój wybór fotografa musi być bardzo świadomy. Z drugiej strony wykonanie zdjęć dla takich osób jest zawsze dodatkowym wyzwaniem.

W każdym razie Basia z Pawłem zdecydowali się na wykonanie sesji narzeczeńskiej i mogliśmy spotkać się jeszcze przed ślubem. Ich mega pozytywna energia pozwoliła nam wykonać całą serię fotografii które bardzo nam się podobają.
Już niedługo spotkamy się ponownie na weselu, a tym czasem kilka zdjęć z nadwiślańskiej plaży o poranku ❤️ Ściskamy mocno xoxo 😘