Kasia & Ed, Stara Oranżeria Warszawa

Ed met Kasia in Mexico. They fell in love with each other and moved to Hong Kong. After a few years they decided to get married. In Poland. This could be a story for a movie! Beautiful place, lovely couple, kisses, devotion, tears of love… 120 pictures!

Kasia i Ed swoje wesele zorganizowali w Starej Oranżerii w Mrokowie, pod Warszawą. Miejsce to jest Wam, pradwopodobnie, bardzo dobrze znane, chociażby z moich zdjęć. W minionym sezonie, w 2016 roku, udało nam się sfotografować w oranżerii chyba 4 śluby! Cudowne miejsce. Pełne kwiatów, zieleni, intymnych miejsc. Jeśli stawiacie na wyjątkową uroczystość, nietuzinkowe miejsce pełne luzu to nie zawiedziecie się oranżerią.

Kasia z Edem przyjechali na miejsce przed południem. Obawiali się, że przygotowania w hotelu nie będą miały tyle uroku co te w oranżerii. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ zdjęcia pięknie układają się w całość, pasują do siebie tematycznie a my z Marzeną, mieliśmy więcej czasu na sfotografowanie dekoracji i łapanie ciekawych momentów.

Ceremonia miała odbyć się na dworze, jednak tutaj plany pokrzyżowała nam pogoda. Ulewny deszcz zmusił wszystkich do przeniesienia ślubu pod dach. Na szczęście organizatorzy byli na wszystko przygotowani i cała uroczystość przebiegła sprawnie i, co najważniejsze, pięknie :)
Później były życzenia, tańce, tort i zabawa do białego rana. Lepiej zobrazują to zdjęcia. Zapraszamy do oglądania.

Obszerny materiał – 120 fotografii.
Jeśli Wam się spodoba, zostawcie proszę komentarz :)
zdjęcia ślubne w warszawie zdjęcia ślubne w starej oranżerii zdjęcia ślubnefotografie ślubne oranżeria stara oranżeria warszawa stara oranżeria mroków oranżeria w mrokowie zdjęcia zdjęcia ślubne warszawa fotograf warszawa tomek kurzydlak stara oranżeria fotografie w starej oranżerii warszawa fotograf

3 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

Iza
3 marca 2017 at 16:16

Pięknie. Faktycznie jak z filmu. Z George Clooney haha ;)
Pozdrawiam

Martyna
3 marca 2017 at 18:21

Super, bardzo nam sie podoba z narzeczonym. Cudowne te sluby!!!!
Panie Tomku 15.07.2017 ma Pan jeszcze wolny na wesele w Grójcu?

Marek
4 marca 2017 at 21:37

Ładnie, miło, bardzo przyjemnie się oglądało :) Młody faktycznie podobny do Clooney’a :)))

Leave a reply