fotograf ślubny warszawa

Marysia & Szymon – Warszawa, Stara Oranżeria

Marysia i Szymon – Stara Oranżeria

Stara Oranżeria to piękne miejsce na uroczystości ślubne i weselne w Warszawie.
Gdy pierwszy raz spotkałem się z Marysią i Szymonem, wiedziałem, że jest to para którą chciałbym sfotografować. Pewni siebie, od początku wiedzieli jak ma wyglądać ich uroczystość.
Marysia to artystyczna dusza, co dawało się odczuć w każdym aspekcie naszej współpracy i na każdym jej etapie. Cudowne detale, elementy dekoracji, piękna suknia ślubna, nietypowy bukiet i wianek aż wreszcie dom i ogród. Wszystko to miało w sobie duszę.

Na miejsce swojej uroczystości wybrali, chociaż bardzo modną w ostatnim czasie, to nietypową lokalizację. Przyjęcie weselne odbyło się w podwarszawskiej Starej Oranżerii :) W miejscu pełnym zieleni, kwiatów, gdzie przyroda wręcz uczestniczy we wspólnej zabawie.

Jeśli śledzicie naszego bloga to zapewne nie będzie to dla Was nowość. Mamy to szczęście, że możemy pracować na najładniejszych uroczystościach. Ale dla tych wszystkich, którzy trafili do nas po raz pierwszy to przyjęcie może się okazać wyjątkowe :)

Zapraszamy!

fotograf ślubny warszawa fotograf warszawa fotografia ślubna fotografia ślubna fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotograf warszawa fotografia ślubna warszawa fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna warszawa fotografia ślubna fotografia ślubna fotografia ślubna stara oranżeria zdjęcia ślubne oranżeria zdjęcia ślubne oranżeria zdjęcia ślubne oranżeria stara oranżeria mroków stara oranżeria mroków stara oranżeria warszawa stara oranżeria warszawa fotografie oranżeria fotografie oranżeria fotograf ślubny warszawa fotograf ślubny warszawa

 

Fotografie ślubne Marzena i Tomek :)

6 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

Hubert Pszenniak
11 maja 2017 at 14:50

Bardzo fajny reportaż. Tak trzymaj.

ThisDay fotograf ślubny
11 maja 2017 at 14:59

Świetny reportaż ślubny! Super kolory w fotografii ślubnej.

Mateusz Mackiewicz
11 maja 2017 at 15:28

Mega reportaż, przyjemnie się oglądało. pozdrawiam!

fotograf Toruń
11 maja 2017 at 15:50

Sporo fajnych zdjęć. Miejsce na wesele też wygląda ciekawie. Zdjęcie kończące MEGA!

Asia J.
11 maja 2017 at 18:55

Cudownie! Świetne zdjęcia. Uwielbiam <3 <3 <3

Łukasz Jacak
11 maja 2017 at 21:11

Ciekawie opowiedziany reportaż ślubny. Dobra robota. Pogratulować :)

Leave a reply