Diana & Bartek | Fotograf ślubny Warszawa

And here we are. Another beautiful day, another beautiful wedding and look – what a lovely couple! They’re just stunning. Looking at Diana and Bartek make you can feel love in the air. Even behind your screen. Yes. I’m not exaggerating. Certainly ;)

Gdy dzwoni do mnie para młoda i słyszę w słuchawce “Stara Oranżeria” już wiem, że będzie to piękna uroczystość. Mam tą przyjemność i szczęście, że często uczestniczę w cudownych weselach, ale oranżeria w Mrokowie zajmuje szczególne miejsce na mojej top liście. Kiedy w dodatku mogę fotografować tak piękną i zakochaną w sobie parę, zdjęcia nie mogą być inne niż CU-DOW-NE ;)

Fotograf ślubny Warszawa

Fotografie wykonaliśmy w Starej Oranżerii w Mrokowie – Warszawa

Jest to cudowne miejsce na przyjęcie weselne w Warszawie. Piękny teren, mnóstwo kwiatów. Takiego obcowania z przyrodą nie dostaniemy w żadnym innym miejscu :) Świetna lokalizacja nie tylko na wesele, ale też na garden party. W tym miejscu fotografie robią się same.

Fotograf ślubny Warszawastara oranżeriaoranżeria warszawafotograf warszawapiękne kwiaty w oranżeriiFotograf ślubny z Warszawyfotograf ślubny Warszawafotograf slubny warszawa

zdjęcia Tomek Kurzydlak, fotograf ślubny Warszawa

Większość zdjęć wykonuję w Warszawie, ale oczywiście jestem dostępny na wszystkie uroczystości w całym kraju. Zapraszam do kontaktu :)

Zapraszam też do odwiedzin na naszej stronie na Facebook, gdzie zawsze znajdziecie najnowsze fotografie:

Check out the latest photos at http://www.facebook.com/tomaszkurzydlak/

Oraz do zasubskrybowania mnie na Instagram, gdzie znajdują się nie tylko fotografie ślubne, ale też zdjęcia z podróży :)

http://instagram.com/tomekkurzydlak/

Zapraszam!