MENU CLOSE

Emilia i Michał na piotrkowskim rynku | At the marketplace of Piotrków

Sesja ślubna Piotrków

Cudowna sesja zdjęciowa wykonana w Piotrkowie Trybunalskim czyli Emilia i Michał w miłosnych uściskach na piotrkowskim rynku :)

Piotrków to średniej wielkości miasto w centralnej Polsce. Kiedyś było to miasto królewskie, w którym odbywały się sejmy, a nawet znajdował się Trybunał Koronny. Stąd też przymiotnik Trybunalski, który nadano po II wojnie światowej.

Dziś, jak większość niedużych miast, tak i Piotrków żyje spokojnym tempem. Nie ma tu wielu imprez, za to jest przepiękna starówka, którą upodobali sobie szczególnie twórcy filmowi.

W Piotrkowie powstało prawie 40 filmów polskich i zagranicznych, co czyni go jednym z najbardziej filmowych miejsc w naszym kraju. Na piotrkowskiej starówce występowały takie gwiazdy jak Robin Williams, Daniel Olbrychski czy Kinga Preis a swoje filmy realizowali m.in. Andrzej Wajda, Agnieszka Holland, Stijn Coninx czy Peter Kassovitz.

Dla mnie była to możliwość sprawdzenia czy również jestem w stanie dostrzec i ukazać to, co wymienione wyżej autorytety.

Klasycznie i miłośnie. Dziś kilka klatek a na więcej przyjdzie czas :)


Few portraits from yesterday’s outdoor-scenery. Classy and lovely, time will come for more :)

 

sesja ślubna piotrków

Szukasz więcej zdjęć z Piotrkowa? Zobacz też reportaż z okolic Piotrkowa Trybunalskiego :)

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

Fotografia ślubna Piotrków | Meike & Przemek • Fotografia ślubna Warszawa i Zdjęcia ślubne Tomek Kurzydlak
10 maja 2017 at 19:18

[…] jeśli Ci się podobało zostaw komentarz oraz zobacz sesję plenerową z Piotrkowa wykonaną przez fotografa z Piotrkowa […]

Leave a reply